Karrier

Szervíztechnikus, targonca, emelőgép szerelő

Cégünk 1997 óta foglalkozik anyagmozgatási emelőgépek, targoncák javításával és szervizelésével.
Dinamikusan fejlődő, anyagmozgatási gépek javítására specializálódott, márkafüggetlen, szervizünkbe keresünk szerviztechnikus, vagy gépszerelő munkatársat, targoncaszerelésben jártas szakembert.

Főbb feladatok, munkák:

Feladatok várnak Rád:

· Műhelykocsival való kiszállás, hiba megállapítás.
· Reggeli eligazításon való részvétel.
· Munkákhoz tartozó dokumentációk, munkalapok elkészítése.
· Szükség esetén gépdiagnosztikai vizsgálatok végzése laptoppal,
· Partnereink telephelyein targoncák és egyéb anyagmozgató eszközök karbantartása.
· Az anyagmozgató eszközök mechanikus és hidraulikus, valamint elektronikus berendezéseinek és rendszereinek a javítása,beüzemelése, karbantartása és magas színvonalon történő szerelése,.

Az álláshoz tartozó elvárások:

· Szakmába illő végzettség vagy tapasztalat. (autó-, autóvillamossági-, anyagmozgató-gép szerelő, műszerész, elektrotechnikus, vagy gépiparhoz köthető mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő, gépész, mezőgazdasági-gép szerelő)
· Robbanómotoros / elektromos berendezések javításában szerzett tapasztalat
· Felelősségteljes, önálló és precíz munkavégzés
· B kategóriás jogosítvány
· Dunaharaszti közeli lakhely
· Tanulékonyság
· Targonca vezetői jogosítvány
· Ismered a műszaki motorikus meghatások világát,
· Targonca szerelésben szerzett tapasztalat
· Gyakorlatias személyiség
· Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
· Pontosság és igényesség
· Megbízhatóság és rugalmas hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelent számunka a kiválasztásnál:
· van targoncajavítás során szerzett tapasztalatod,
· amennyiben Téged választunk, szeptembertől munkába tudsz állni.
· emelőgép kezelői jogosítvány.
· hegesztői ismeretek.

Amit kínálunk:

Amit nyújtunk:

· Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
· Folyamatos képzés és szakmai támogatás
· Nyitott, befogadó és támogató szerviz csapat
· Munkavégzéshez szervizautó (próbaidő után munkába járásra is.), telefon, laptop
· Egy műszakos munkarend, szabad hétvége
· Hosszú távú együttműködés
· Lendületes, családias munkahelyi légkör

Back to top
Autotarg Trade